960 godzin dla rodzin – modlitwa za rodziny i o pokój na świecie

960 godzin dla rodzin – modlitwa za rodziny i o pokój na świecie

Krucjata modlitewna
„960 godzin dla rodzin”

Trwając w Roku Rodziny Amoris Laetitia Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Świdnickiej oraz Fundacja Małżeństwo Rodzina zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie „960 godzin dla rodzin”. Pragniemy, przez cały Wielki Post, 24 godziny na dobę trwać w nieustannym czuwaniu, otaczając modlitwą małżeństwa i rodziny, nie tylko naszej diecezji, ale całej Polski i świata. Pragniemy także modlić się o pokój, w obliczu wojny trwającej tuż za naszą wschodnią granicą.

Na czym polega dzieło?

Na sztafetowej modlitwie za wstawiennictwem św. Rodziny od Środy Popielcowej (2 III, godz. 12.00) do Niedzieli Palmowej (10 IV, godz. 12.00). Nieustanna modlitwa będzie trwać 40 dni, czyli 960 godzin.

Jak się modlić?

Poświęcić przynajmniej jedną godzinę na czuwanie. W czasie modlitwy można skorzystać z zaproponowanych na naszej stronie materiałów, lub modlić się w dowolny sposób przez rozważanie Pisma Świętego, różaniec, różne modlitwy za rodzinę itd.

Jak włączyć się w modlitwę?

Na stronie 960godzindlarodzin.pl znajdziesz kalendarz i formularz zapisów.
Jeżeli nie masz dostępu do Internetu, poproś bliskich lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 74 856 44 13 w godzinach 10:00-13:00