Wybory nowych par rejonowych

Wybory nowych par rejonowych

Zbliża się termin zakończenia 3 letnich kadencji par rejonowych w Świdnicy i Wałbrzychu. W ostatnim czasie odbyły się w tych rejonach wybory nowych par rejonowych.

Dziękując wszystkim małżeństwom, które wyraziły gotowość przyjęcia tej posługi pragniemy poinformować, że w rejonie świdnickim parą rejonową zostali Agnieszka i Mateusz  Muszewscy natomiast w rejonie wałbrzyskim parą rejonową zostali Marlena  i Krystian Kamińscy.

Już dzisiaj serdecznie dziękujemy ustępującym Ewie i Tomkowi Sadkiewiczom ze Świdnicy oraz Ali i Bogusiowi Krupom z Wałbrzycha za zaangażowanie, odpowiedzialność i  serce jakie włożyli w „bycie” parą rejonową. Dziękujemy również ks. Przemysławowi  Pojaskowi i ks. Zbigniewowi Chromemu  moderatorom rejonowym DK za dotychczasową opiekę i współpracę.

Oficjalne przekazanie posług będzie miało miejsce w trakcie pielgrzymki Ruchu na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego w dniu 4 września br.

Nowym parom rejonowym życzymy Błogosławieństwa Bożego, aby ta posługa sprzyjała pogłębieniu Waszych relacji małżeńskich i przynosiła dobre  owoce w rodzinach  oraz  wszystkim tym, których Bóg postawi na ścieżkach par rejonowych.

Ks. Mirosław Rakoczy                  Ks. Adam Woźniak                       Małgorzata i Krzysztof Jaśkowiakowie

Moderator Diecezjalny                Moderator Diecezjalny                Para Diecezjalna

Ruchu Światło- Życie                    Domowego Kościoła                    Domowego Kościoła