Zakończenie Roku Formacyjnego w Rejonie Dzierżoniów oraz pożegnanie Moderatora Rejonowego DK ks. Karola Janika

Zakończenie Roku Formacyjnego w Rejonie Dzierżoniów oraz pożegnanie Moderatora Rejonowego DK ks. Karola Janika

Kochani

Jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy nowy rok formacyjny DK 2022/2023 u ks. Adama Woźniaka, a już go kończymy, dziwiąc się, jak ten czas szybko zleciał. Nasze podsumowanie Roku Formacyjnego DK kończyliśmy w Pieszycach u Sióstr Salezjanek, które gościły nas u siebie nie po raz pierwszy, a zaczęliśmy od Adoracji Najświętszego Sakramentu w podziękowaniu Panu Bogu za wszystko, czym nas obdarzył w tym roku formacyjnym.

Po krótkiej Adoracji mieliśmy Mszę Świętą, którą celebrowali dla nas ks. Karol Janik – odchodzący Moderator Rejonowy DK oraz ks. Wojtek Pawlina, który jest opiekunem duchowym jednego z naszych Kręgów.

Po zakończonej Mszy Św. nastąpiły podziękowania: Animatorom, Diakoni Muzycznej za ich otwartość, jubilatom rocznicowym oraz to co najważniejsze i smutne ze względu na zmianę dotychczasowej parafii – pożegnaliśmy ks. Karola, który jako Moderator Rejonowy DK, posługiwał we wspólnocie przez 4 lata, służąc swoją osobą i wiedzą.

I tak to, co zaczęło się 4 lata temu, tak teraz musi się zakończyć.

Dziękujemy księdzu serdecznie w imieniu swoim i całej wspólnoty DK za otwarte serce i posługę w Rejonie oraz w Kręgu pilotowanym, zapewniając o pamięci modlitewnej.

Gosia i Sławek Smugarzewscy – para rejon DK.

Krótka fotorelacja: