Modlitwa za małżeństwa i rodziny w Wielkim Poście

Modlitwa za małżeństwa i rodziny w Wielkim Poście

Krucjata modlitewna
„960 godzin dla rodzin”

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Świdnickiej zaprasza do udziału w modlitewnej krucjacie „960 godzin dla rodzin”. Pragniemy, przez cały Wielki Post, 24 godziny na dobę trwać w nieustannym czuwaniu, otaczając modlitwą małżeństwa i rodziny, nie tylko naszej diecezji, ale całej Polski i świata. Trwając w ogłoszonym przez papieża Franciszka Roku św. Józefa chcemy, aby Opiekun Świętej Rodziny patronował naszemu modlitewnemu maratonowi. 

Na czym polega dzieło?

Na sztafetowej modlitwie za wstawiennictwem św. Józefa od Środy Popielcowej (17 II, godz. 12.00) do Niedzieli Palmowej (28 III, godz. 12.00). Nieustanna modlitwa będzie trwać 40 dni, czyli 960 godzin.

Jak się modlić?

Poświęcić przynajmniej jedną godzinę na czuwanie. W czasie modlitwy można skorzystać z zaproponowanych na naszej stronie materiałów, lub modlić się w dowolny sposób przez rozważanie Pisma Świętego, różaniec, litanię do św. Józefa, różne modlitwy za rodzinę itd.

Jak włączyć się w modlitwę?

Na stronie 960godzindlarodzin.pl znajdziesz kalendarz i formularz zapisów.
http://960godzindlarodzin.pl

Jeżeli nie masz dostępu do Internetu, poproś bliskich lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 74 856 44 13 w godzinach 10:00-13:00

Święty Józefie, Podporo rodzin, módl się za nami.

Organizatorzy

  1. Organizatorem inicjatywy duszpasterskiej 960 godzin dla rodzin jest Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Świdnickiej.
  2. Celem inicjatywy jest przeprowadzenie akcji modlitewnej w intencji umocnienia małżeństw i rodzin, w oparciu o społeczną naukę Kościoła, za wstawiennictwem Św. Józefa.