PIELGRZYMKA RODZIN DO WAMBIERZYC

PIELGRZYMKA RODZIN DO WAMBIERZYC

Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na wyjątkową Pielgrzymkę Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. To niepowtarzalne wydarzenie odbędzie się w dniu 11 czerwca i zapewniamy, że będzie to czas pełen duchowej radości, wspólnoty i radosnego spotkania.

Program Pielgrzymki jest bardzo bogaty i emocjonujący. Rozpoczniemy o godzinie 12:30 Mszą Świętą, podczas której będziemy mogli wspólnie składać nasze intencje, dziękować za dar rodziny i prosić o błogosławieństwo dla naszych bliskich. To czas, aby oddać nasze serca i modlitwy Matce Bożej Królowej Rodzin.

Po Mszy Świętej rozpocznie się uroczyście Festyn Rodzinny o godzinie 13:30. Będzie to czas, kiedy możemy cieszyć się wspólnie jako rodzina i uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Was. Zorganizowany czas dla rodzin obejmie różnorodne gry, zabawy, konkursy i wiele innych atrakcji, które zapewnią radość i uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. Szczegółowy harmonogram i informacje na temat atrakcji będą dostępne wkrótce, więc koniecznie śledźcie naszą stronę internetową.

Wierzymy, że Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin stanie się dla Was wyjątkowym doświadczeniem duchowym, które umocni Waszą wiarę, wzruszy Wasze serca i dostarczy radości i uśmiechu Waszym twarzom. To również doskonała okazja, aby spotkać innych członków naszej wspólnoty, podzielić się doświadczeniami, modlitwą i wzajemnym wsparciem.

Nie możemy się już doczekać, aby Was powitać i spędzić ten wyjątkowy dzień razem. Zapraszamy Was serdecznie do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin i dołączenia do nas w modlitwie, radości i jedności.