Krąg Diecezjalny – Polanica Zdrój

Krąg Diecezjalny – Polanica Zdrój

Kolejne spotkanie kręgu diecezjalnego Domowego Kościoła miało miejsce w gościnnym  klasztorze ojców sercanów w Polanicy Zdroju dnia 30 listopada 2019 r. Do stałego składu (ks. moderator Adam Woźniak, para diecezjalna i pary rejonowe) zaproszeni zostali ks. Mirosław Rakoczy, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie diecezji świdnickiej i o. Zdzisław  Szymczycha, sercanin, moderator Domowego Kościoła  rejonu kłodzkiego.

Obrady dotyczyły sytuacji w kręgach Domowego Kościoła naszej diecezji , radości i trosk z tym związanych.

Krąg diecezjalny zaprasza na najbliższe wydarzenia w diecezji:

  1. 29 grudnia, w Uroczystość Świętej Rodziny zapraszamy na spotkanie opłatkowe z ks. biskupem.
  2. W dniach 12.01 – 19.01.2020 odbędzie się Jerycho modlitewne w intencji kapłanów naszej diecezji, w szczególności za moderatorów Domowego Kościoła naszej diecezji.
  3. Zapraszamy na rekolekcje ORAR I i ORAR II organizowane przez naszą diecezję w dniach  od 7 do 16 lutego u sióstr marianek w Bardzie. Szczegółowe dane do zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: Rekolekcje.
  4. W okresie wakacyjnym organizujemy również rekolekcje 15 – dniowe: Oazę Rodzin I stopnia i Oazę Rodzin III stopnia w Bardzie w pierwszym turnusie (30 czerwca-16 lipca). Szczegółowe dane do zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: Rekolekcje.
  5. W dniach  30.04-3.05.2020 planujemy przeprowadzić rekolekcje ewangelizacyjne dla rodzin spoza Domowego Kościoła. W związku z tym zapraszamy do włączenia się do akcji ewangelizacyjnej  pod nazwą Operacja Andrzej, której jednym z efektów powinno być zaproszenie małżeństw na rekolekcje  ewangelizacyjne. Ulotki z szczegółowymi informacjami na temat  Operacji Andrzej znajdują się u par rejonowych.