Zaczęło się…. ORAR II Bardo

Zaczęło się…. ORAR II Bardo

Kochani Oazowicze

Właśnie rozpoczęliśmy wspaniały czas Oazy Rekolekcyjnej Animatorów Rekolekcji w Bardzie, które organizowane są przez naszą diecezję. Taka forma rozpoczęcie ferii zimowych przyciągnęła do Barda naprawdę liczną grupę małżonków i dzieci.

Nasza oaza w liczba:
14 małżeństw uczestników
31 dzieci
5 małżeństw animatorów
1 małżeństwo moderatorów
1 ksiądz moderator
=72 osoby !!!


Uczestnicy rekolekcji przyjechali do nas z różnych zakątków Polski: Warszawy, Łodzi, Jeleniej Góry i okolic, Wrocławia, Świdnicy, Świebodzic, Legnicy oraz okolic Poznania – trochę tylko smutno że nie ma więcej małżonków z naszej diecezji (czekamy na Was za rok 🙂 )

Rozpoczęliśmy ten czas z mocą Ducha Świętego, którego dary, jak przypomniał w homilii ks. Czesław, mamy od momentu naszego chrztu. Teraz, na mocy sakramentu bierzmowania, mamy pełnić posługę we wspólnocie. Pierwszą „poważną” posługą w naszym Ruchu jest posługa animatora kręgu – zatem wyruszamy w 5-dniowe rekolekcje, na których będziemy odkrywali czym jest ta posługa, jak bardzo jest ona ważna i jak dobrze ją pełnić.

Prosimy Was o modlitwę za wszystkich uczestników, moderatorów i animatorów, aby ten czas był dla nas owocnym spotkaniem z naszym Panem i Zbawicielem, które pozwoli nam odkryć piękno i radość posługi animatora kręgu.

Diakonia Rekolekcyjna ORAR II

A poniżej możecie śledzić nasze postępy 🙂